Haber

Yalıçapkını 29. bölüm fragmanını İZLEYİN! Yalıçapkını yeni bölümde ne yapacak? Yalıçapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV’de yayınlanan Yalıçapkını yeni bölümüyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı Denizatı dizisinin son sahnesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Peki yeni bölümde Yalıçapkını ne olacak? Yalıçapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Yalıçapkını 29. bölüm fragmanı İZLE!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kazım’ın Ferit’le kavgası, Seyran ve Ferit’in işlerini karıştırır. Abidin, Suna’ya işini bıraktığını ve Ferit’le olanları anlatır ve ona evlenme teklif eder. Ferit’ten sonra Seyran da Suna ve Abidin’i öğrenir. Saffet Ağa, Saffet ve kardeşi Tarık’ı Kazımlarla tanıştırmaya götürdü. Suna tüm bunlar karşısında çaresiz kalırken Seyran’ı bir sürpriz beklemektedir. Halis Ağa’nın Kazım’a olan öfkesi Hattuç’la ilişkilerini bozarken, İfakat planını titizlikle uygulamaya devam ediyor. Ferit’i birden fazla tehlike beklemektedir.

TARİHİ 29. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Yalıçapkını dizisinin son sahnesinin ardından yeni bölüm fragmanı izleyenler tarafından merak konusu oldu. Dizi izleyicileri, Yalıçapkını dizisinin yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Yalıçapkını 29. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizde olacak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu