Ekonomi

Hayır kurumları için oluşturulan kripto para cüzdanları

Kahramanmaraş merkezli toplam 10 ili etkileyen şokların ardından AFAD, Hayata Dayanak, Kızılay, Tider ve TOG’a Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve kripto para yardımlarını kabul edebilmeleri için BtcTurk tarafından yardım cüzdanları oluşturularak teslim edildi Bağlantı (USDT). bildirildi.

BtcTurk’ten yapılan açıklamada, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve bölgede çok geniş bir alanı etkisi altına alan deprem nedeniyle BtcTurk olarak derin üzüntü içinde oldukları belirtildi.

Açıklamada, bu zorlu dönemde devletin ilgili kurumlarıyla iş birliği içinde sürdürülen arama-kurtarma ve acil yardım çalışmalarına her türlü desteği sağlamaya odaklandıkları belirtildi.

“BtcTurk tarafından AFAD, Hayata Destek, Kızılay, Tider ve TOG’a Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Tether (USDT) dışındaki kripto para bağışlarını kabul edebilmeleri için yardım cüzdanları oluşturularak teslim edilmiştir. BtcTurk hesabı bu cüzdan adreslerine teslim edilir.Para cüzdanları veya farklı platformlardaki kripto para hesapları ile kripto para göndererek destek olabilirsiniz.

BtcTurk, gönderilen kripto para birimlerini otomatik olarak Türk Lirası’na çevirecek ve dönüştürme işlemlerinden rastgele bir tahta fiyatı almayacaktır. Her yardımın her geçen dakika daha da önem kazandığı afette hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara acil şifalar, zorluklarla mücadele eden tüm vatandaşlarımıza güç ve sabır diliyoruz.”

Açıklamada, cüzdan adresleri ve detaylar için “https://www.btcturk.com/deprem-yardimlasma-seferberligi” adresinin ziyaret edilebileceği belirtildi.

haberpatnos.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu