Haber

Develi Belediyesi TROY Ödeme Yöntemine Geçti

Develi Belediyesi, Bankalararası Kart Merkezi AŞ’nin (BKM) kurup işlettiği Türkiye’nin Ödeme Yöntemi’ne (TROY) geçiş kararı aldı.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, yaptığı yazılı açıklamada, çalıştıkları banka ile yapılan toplantı sonucunda tüm çalışanların kartlarının yerli ve milli “TROY” kart sistemine aktarılması konusunda mutabakata varıldığını ve kartların tahsil edilmeye başlandığını belirtti. çalışanlara ulaşın.

İsrail’in Gazze’ye yönelik insanlık dışı saldırılarına duyarsız kalmamak için bu kararı aldıklarını belirten Cabbar, şöyle konuştu:

“Ülkemizde diplomatik temaslarla Filistin halkına yönelik zulmün sona erdirilmesine yönelik çalışmalar yapılırken, bir yandan da Siyonist işgal rejimini destekleyen firmalara yönelik boykot eylemleri gerçekleştiriliyor. Develi Belediyesi olarak biz Develi Belediyesi olarak Bu duruma tepki göstermek amacıyla toplu olarak tüm banka ve kredi kartlarımızı TROY olarak değiştirdik. “Allah Gazze’deki kardeşlerimize yardım etsin. Katil İsrail’e karşı onlara zafer nasip etsin.”

pamukkale-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu